Grumman F4F-3 Wildcat (1/48 Eduard)

Novinka letošního léta od společnosti Eduard, byla již avizovaná delší dobu. První náznak byl na prezentaci novinky Spitfire Mk.I, kterou firma Eduard v Praze 4.

Nyní jsme se dočkali prvního přebalu, který je věnován ranému nasazení Wildcatů F4F-3

Obsah stavebnice

Plastové díly nemají řádné větší kazy. Jsou z šedého plastu a

Průhledné díly budou generické pro všechny další přebaly. Obsahují hned čtyři varianty předního štítku kabiny a dvě varianty pohyblivého překrytu. Ty jsou však jen pro možnost stavby se zavřenou kabinou Díl A16 a pro otevřenou variantu A15. V tomto balení použijeme přední štítek A8 spolu s zaměřovačem díl A22 pouze pro zbarvená A, pro zbývající už použijeme díly A10.

Leptané díly

Čím jsou výlisky

Obtisky

Návod

Barevné schéma

Schéma A

Schéma B

Schéma C

Schéma D

Schéma E

Schéma F